دومین مدرسه تابستانه دانشکده دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری کمیته تحقیقات و انجمن علمی این دانشکده برگزار شد.

عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: مدرسه تابستانه دانشکده دندان پزشکی به مدت ده روز در قالب کارگاه های عملی و تئوری و با حضور اساتید و متخصصان برجسته در محورهای  ترمیمی ، اندو ، پریو جراحی ... و مبحث پژوهشی نگارش مقالات سیستمیک ریویو برگزار شد.

دکتر خوراکیان خاطر نشان کرد: فلپ و سوچور ، سمان و ادهزیو، کامپوزیت لیرینگ، آبچوریشن وارم ورتیکال در دو بخش عملی و تئوری، رابردم و ایزولیشن، جراحی دندان عقل؛ بلیچینگ، نگارش مقالات سیستماتیک ریویو، نسخه نویسی، حذف پوسیدگی، پنل دیسکاشن اکلوژن، کارگاه تئوری عوارض جراحی از جمله کارگاه های برگزار شده در این مدرسه تابستانه بود که به همت اعضای هیات علمی دانشکده دندانپزشکی و با حضور دانشجویان و دندانپزشکان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این کارگاه ها امکان شرکت برای دانشجویان و دندان پزشکان طرحی، از سراسر کشور فراهم بوده است . در واقع این مدرسه تابستانه علاوه بر اینکه مورد استقبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرارگرفت شرکت کنندگانی از تبریز، زاهدان و شهرهای دیگر هم داشت و در مجموع حدود ۳۵۰ شرکت کننده در این دوره حضور داشته اند .

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تیمی ۱۹ نفره از دانشجویان دانشکده دندان پزشکی مشهد  شامل اعضای کمیته تحقیقات و انجمن علمی به عنوان کادر اجرایی ، برگزاری این دوره را به عهده داشتند .

140.jpg - 76.13 kB

141.jpg - 56.12 kB

142.jpg - 95.16 kB

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image