افتخار جامعه دانشگاهی داشتن دانشجویان نخبه در عرصه‌های فرهنگی و هنری استمعاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد؛در دو سال اخیر تسهیلات ویژه دانشجویان متاهل به یک هزار و 800 نفر شامل ازدواج، ودیعه مسکن و فرزند آوری پرداخت شده است.  

دکتر محمد رضا صابری در گفتگو با وب دا با بیان اینکه بیش از 10 هزاردانشجو در مقاطع تحصیلی مختلف در دانشگاه در حال تحصیلندواز این تعداد  یک پنجم دانشجویان ،متاهل هستند خاطر نشان کرد: در طول سالیان متمادی موضوع خوابگاه متأهلی همیشه در دستور کار دانشگاه بوده است و در سال های اخیر با جدیت بیشتری پیگیری و دنبال می شود.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به توصیه های موکد رهبر انقلاب، ابلاغ قانون جوانی جمعیت، مطالعات جامعه شناسان درباره آسیب های گسترده ناشی از سالخوردگی جمعیت ، مسئولان این دانشگاه، با پیگیری های فراوان مسئولان وزارت و همچنین با پیگیری فروش اموال مازاد دانشگاه جهت احداث خوابگاه متأهلان بدنبال تسهیل شرایط زندگی دانشجویان متاهل هستند.

وی گفت: همچنین با پیگیری از مجمع خیرین کشور و مجموعه های خیریه ای همچون خادمان زیارت و ریحانه النبی استفاده از ظرفیت خیرین در حال رایزنی و انجام است.

خبرنگار: جعفریان 

اطلاعات تماس سامانه خبری وب دا

Image
آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، ساختمان قرشی
کد پستی :۹۱۷۷۸۹۹۱۹۱
نمابر: ۳۸۴۳۶۸۲۷ ۰۵۱
رایانامه :webda@mums.ac.ir
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۲۱۹۱
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image