گردهمایی روسای دانشگاه ها و دانشکده های کلان منطقه 9 آمایشی برگزار می شود

  • PDF

گردهمایی روسا و معاونین آموزشی دانشگاه ها و دانشکده های کلان منطقه 9 آمایشی با حضور دکتر باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

به گزارش وب دا، در این نشست که پنجشنبه 21 دی ماه جاری  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد گزارشی از اجرای بسته های تحول و نوآوری در آموزش پزشکی در کلان منطقه 9 و فعالیت های انجام شده در خصوص برنامه های ملی اقدام در دو سطح راهبردی و عملیاتی ارائه خواهد شد.

از برنامه های دیگر این نشست بازدید از مرکز تخصصی آموزش مجازی، دانشکده پزشکی(دپارتمان علوم اعصاب) و طرح توسعه دانشکده دندانپزشکی خواهد بود،که دکتر اکبری قائم مقام معاون آموزشی وزارت،دکتر حسینی دبیر مرکز امور هیات علمی و نماینده کلان منطقه 9 آمایشی، دکتر پور عباسی دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت و دکتر نسل سراجی دبیر ستاد اجرایی سند آمایشی سرزمینی آموزش عالی سلامت در این بازدید ها دکتر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت را همراهی می کنند.

گفتنی است برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی استراتژی اصلی دانشگاه ها و اولویت دولت دوازدهم در حوزه آموزش است که در کنار برنامه های جاری در دانشگاه در حال اجراست .

دراین مسیر به عنوان اولین گام ضمن بازنگری بسته ها، برای ترجمان آن ها در سطوح مختلف نظام آموزش عالی سلامت، اقدامات لازم هر محور در سه سطح طراحی شده است.

سطح اول اقداماتی است که در سطح ستاد وزارت بهداشت باید انجام شود، سطح بعدی مربوط به دانشگاه ها و کلان مناطق آمایشی است و سطح سوم برنامه هایی که باید در واحد های درون دانشگاه ها مثل دانشکده ها، گروه های آموزش، مراکز تحقیقاتی بیمارستان ها و ... انجام شود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار