اعطای بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر آلمان به دانشجویان برگزیده دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اعطای بورس تحقیقاتی دانشگاه مونستر آلمان به هفت تن از دانشجویان برگزیده این دانشگاه خبر داد.

دکتر اعتضاد رضوی اظهار کرد: پیرو برگزاری دومین همایش بین المللی التهاب سیستم عصبی7 نفر از برگزیدگان این همایش برای گذراندن دوره های  سه تا شش ماهه تحقیقاتی و آموزشی به دانشگاه مونستر آلمان اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: این بورس به مدت سه تا شش ماه و در قالب برنامه های آموزشی و پژوهشی تنظیم و هزینه بورسیه های دانشجویی (گرنت‌های تحقیقاتی)  آن توسط دانشگاه مونستر آلمان پرداخت می شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: این اقدام به منظور ایجاد انگیزه برای دانشجویان وترغیب محققین جوان به تحقیق در حوزه علوم اعصاب و حیطه های وابسته به آن انجام می شود.

دومین همایش بین المللی  التهاب سیستم عصبی با هدف بررسی تازه ترین یافته های تحقیقاتی در زمینه التهاب سیستم عصبی به همت دپارتمان علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کارگروه توسعه و تعالی علوم اعصاب کلان منطقه 9 آمایشی در فروردین ماه 97 به میزبانی این دانشگاه برگزارشد.

در این همایش  ازبین 400 مقاله رسیده 200 عنوان به صورت پوستر پذیرفته شد، که در این میان هیأت داوری مشترک ایرانی و آلمانی از بین پوسترها و سخنرانی های ارائه شده  7 نفر را جهت گذراندن  دوره های آموزشی و پژوهشی انتخاب کردند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار