مهلت شرکت در دوازدهمین جشنواره دانشگاهی شهید مطهری تمدید شد

  • PDF

تمدید مهلت ارسال فرایند به دوازهمین جشنواره دانشگاهی شهید مطهریدوازدهمین جشنواره دانشگاهی شهید مطهری با هدف تجلیل از فرآیندهای برتر دانشگاهی و کشوری و نیز ترویج نوآوری، ابداع و معرفی فرایندهای جدید به منظور ارتقای آموزش پزشکی برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این جشنواره اردیبهشت ۹۸ در حیطه های تدوین و بازنگری برنامه های آموزشی،یاددهی ویادگیری،ارزشیابی آموزشی(دانشجو، هیات علمی و برنامه)،مدیریت و رهبری آموزشی،یادگیری الکترونیکی و طراحی و تولید محصولات آموزشی برگزار می شود.

بر اساس آیین نامه جشنواره از دوازدهمین دوره صرفا فرایندهایی وارد مرحله رقابتی جشنواره می شوند که واجد هر شش معیار گالسیک شامل ثبت پتنت، ثبت محصول در مرکز مالکیت معنوی، ثبت به عنوان محصول دانش بنیان، دفاع موفق محصول در مراکز رشد دانشگاه های علوم پزشکی یا مراکز رشد و پارک های فناوری وابسته به وزارت علوم،، ثبت اختراع یا ثبت پتنت در مراکز معتبر بین المللی و کسب مجوز تولید انبوه از مراجع ذیصلاح،باشند.

علاقمندان تا پانزدهم آذر مهلت دارند نسبت به ارسال فرایند های خود  اقدام کنند.

آیین نامه جشنواره، راهنمای حیطه ها، فرم ارسال فرایند وهمچنین شیوه نامه داوری فرایند از طریق سایت جشنواره شهیدمطهری به نشانی (اینجا)  قابل مشاهده و دریافت است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار