۸۰ عضو هیات علمی جدید، جذب دانشگاه علوم پزشکی مشهد می شوند

  • PDF

فعالیت 65 سازمان مردم نهاد سلامت محور در استان خراسان رضوی مسئول دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه علوم پزشکی مشهد  با اشاره به شانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی اظهار کرد: از میان شرکت کنندگان در فراخوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۸۰ نفر برگزیده و جذب می شوند.

 دکتر علی میری دیسفانی در گفتگو با وب دا خاطر نشان کرد: تاکنون ۴۵۰ نفر در فراخوان جذب هیات علمی این دانشگاه شرکت کرده اند  که این تعداد تا ۲۰ بهمن ماه ۵۰۰ نفر برآورد می شود.

وی تصریح کرد: در این دوره از فراخوان نام نویسی برای جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها و دانشکده ها ی علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی، ۴۴ نفر در مشهد و مابقی در سایر شهرستاتهای  زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول به کار خواهند شد.

مسئول دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه علوم پزشکی مشهد  در خصوص فعالیت های این هیات اظهار کرد : هیات اجرایی جذب جهت تسریع در روند بررسی جذب ، کارگروه های بررسی علمی و عمومی تشکیل میدهد که این کارگروه ها به دو صورت کارگروه بررسی توانایی علمی و کارگروه بررسی صلاحیت عمومی برگزار میشود.

دکتر میری از تشکیل کارگروه هسته تحقیق و نظر دهی بررسی صلاحیت در سه گروه دانش آموختگان کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و رزیدنت ها خبر داد .

مسئول دبیرخانه هیات اجرایی جذب دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: در این هیات تمامی امور مربوط به جذب اعضای هیات علمی نظیر اعلام فراخوان عمومی، شناسایی و تعیین نیازهای جذب اعضای هیأت علمی در گروه‎های آموزشی و پژوهشی، تصمیم‌ گیری در خصوص نحوه و چگونگی استخدام اعضای هیأت علمی در چارچوب آیین‌نامه‌ها و مقررات مربوطه، نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات مربوط به استخدام اعضای هیأت علمی، ارائه گزارشات مستمر سالیانه حسب مورد به هیأت مركزی جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم و انتخاب اعضای هیات علمی اصلح از بین متقاضیان انجام می شود.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.