افتتاح پایگاه سلامت شهری در مشهد

  • PDF

با حضور مسئول مشارکت های مردمی مجمع خیران سلامت کشور؛ پایگاه سلامت شهری رستگاری از مراکز زیر پوشش مراکز بهداشت شماره یک مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، این طرح از محل تفاهم نامه سه جانبه میان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، استانداری خراسان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد با مشارکت خیر سلامت "مهرانگیز عطار " در زمینی به مساحت یک هزار و 500 متر مربع و با زیر بنای 200 متر مربع و 2 میلیارد ریال هزینه ساخته شده است.

با بهره برداری از این طرح ساکنان این منطقه، از خدمات بهداشتی همچون مراقبت های مادران، کودکان، مامایی، واکسیناسیون، بهداشت محیط، تغذیه، سلامت روان و ویزیت پزشک بهره مند شدند.

رییس مرکز بهداشت شماره یک مشهد در حاشیه بهره برداری از این پروژه اظهار داشت: در قالب برنامه تحول نظام سلامت 30 پروژه بهداشتی در مناطق زیر پوشش این مرکز در حال اجراست که 11 پروژه آن با مشارکت خیران سلامت اجرایی شده است.

گفتنی است؛ در قالب این تفاهم نامه  240 واحد بهداشتی در قالب قرارداد سه جانبه میان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، استانداری خراسان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مناطق زیر پوشش به اجرا در آمده است که این برنامه مراحل نهایی را طی می کند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار