ضرورت دقت در سلامت و اعتبار بسته بندی مواد آشامیدنی و غذایی

  • PDF

دقت در سلامت و بسته بندی مواد آشامیدنی و غذایی بهداشتی توسط شهروندان امری ضروری است.

به گزارش وب دا؛ براساس خبر دریافتی از سامانه ارتباطات مردمی 190 و گزارش کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شماره 2 مشهد، به دنبال بازدید از یکی از تالارهای پذیرایی مناطق تحت پوشش این مرکز مشاهده شد در این مکان باقیمانده آب بطری های مصرف شده از مجالس، به طور مجدد در بطری ها پر شده و سپس به مصرف مجالس دیگر می رسید.

دکتر علی اصغر محمودی رئیس مرکز بهداشت شماره دو شهرستان مشهد در این راستا گفت: پس از مشاهده تخلفات این واحد صنفی، اقدامات قانونی انجام و به دلیل امکان سرایت بیماری های واگیر و انتقال آلودگی ثانویه، بطری های مذکور در محل جمع آوری و معدوم شد و با توجه به نواقص بهداشتی مکان و تقلب انجام گرفته فرد متخلف به مراجع قضایی جهت اقدام قانونی معرفی گردید.

دکتر محمودی از شهروندان در اطلاع رسانی فعالیتهای مشکوک در امر تهیه و عرضه و تولید مواد غذایی از طریق تلفن 190 قدردانی نموده و اظهار داشت در مصرف مواد غذایی به مشخصات بهداشتی، سلامت و معتبر بودن بسته بندی مواد غذایی توجه نموده و در صورت مشکوک بودن به مواد غذایی مراتب را به سامانه رسیدگی به شکایت بهداشتی مردمی با شماره تلفن 190 جهت پیگیری اعلام نمایند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار