با حضور رییس دانشگاه، افتتاح طرح های بهداشتی، خدماتی و ورزشی در شهرستان تایباد

  • PDF

با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، چند طرح بهداشتی، خدماتی و فرهنگی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان تایباد به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا، مرکز خدمات جامع سلامت قلعه نو نخستین طرحی بود که با حضور دکتر دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر بحرینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

مرکز خدمات جامع سلامت در زمینی به مساحت 500 متر مربع و با هزینه ای بیش از 615 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای به بهره برداری رسیده است.

با بهره برداری از این مرکز ساکنان چهار روستا با جمعیتی بیش از 7 هزار نفر زیر پوشش خدمات جامع سلامت قرار گرفتند.

بهره برداری از واحد اندوسکوپی کلینیک ویژه شهرستان تایباد از دیگر طرح هایی بود که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به بهره برداری رسید.

این طرح با هزینه بیش از دو میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسیده است و با بهره برداری از آن، مردم شهرستان تایباد از خدمات این واحد بهره مند شده و دیگر نیازی به ارجاع بیماران به دیگر شهرها نیست.

همچنین دکتر دارابی محوطه کلینیک ویژه را نیز با هزینه ای بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ریال افتتاح نمود.

کلنگ زنی مزرعه گل محمدی در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع در راستای اقتصاد مقاومتی و زیبا سازی و زمین ورزشی کارکنان به مساحت 800 متر مربع از دیگر برنامه های سفر دکتر دارابی به شهرستان تایباد بود.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار