اطلاعیه : آمادگی تمامی مراکز خدمات جامع سلامت مشهد برای خدمات رسانی به بیماران مشکوک به ویروس کووید -19

  • PDF

اعلام مراکز جامع خدمات سلامت برای مراجعه اولیه بیماران با علائم کووید -19بر اساس اعلام کارگروه اطلاع رسانی عمومی بیماری COVID‏-19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تمامی مراکز خدمات جامع سلامت مشهد آماده خدمات رسانی به بیماران مشکوک به ویروس کووید -19 هستند.

به گزارش وب دا، در این اطلاعیه آمده است تمامی مراکز خدمات جامع سلامت، برای ارائه خدمات رسانی به بیماران مشکوک به ویروس کووید -19 (کرونا) در آمادگی کامل هستندو در صورت نیاز به خدمات تخصصی با فرم ارجاع بیمار را به بیمارستان شریعتی ارجاع می دهند.

کارگروه اطلاع رسانی عمومی بیماری COVID‏-19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد، علاوه بر این 9 مرکز جامع خدمات سلامت نیز برای ارائه خدمات تا ساعت 21 شب فعال هستند.

مراکز جامع خدمات سلامت به نامهای "لشکر در بلوار فلاحی، آب و برق واقع در ویلای 30، پنجتن واقع در بابا نظر 42، بافقی در گلشهر، سیلو در خیابان رسالت 16، احمدی در بلوار قرنی چهارراه ابوطالب، امام علی در آخوند خراسانی، سیدی در بلوار صبا و ساختمان در شهرک شهید رجایی" برای مراجعه بیماران با علایم سرماخوردگی و مشکوک به کرونا تا ساعت 21 پیش‌بینی شده‌ است.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.