اطلاع رسانی به عموم جامعه اولین و بهترین اقدام در کنترل کرونا

  • PDF

034.jpg - 16.02 کیلو بایتمدیر آموزش و ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه را اولین و مهمترین اقدام در کنترل کرونا ویروس برشمرد.

دکتر مجید جعفری نژاد در گفتگو با وب دا بیان این نکته که سیر بیماری در استان خراسان رضوی و شهر مشهد روند صعودی دارد اظهار کرد: تنها راه خروج از این بحران فعالیتهای پیشگیرانه و بهداشتی می باشد.

 وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی درست به عموم جامعه مهمترین اصل در کنترل کروناست خاطر نشان کرد: با مشارکت سازمانهای مردم نهاد و بسیج جامعه پزشکی و  شهرداری بروشورها و پوسترهای اطلاع رسانی پیشگیری از کرونا در حاشیه شهر مشهد و مناطق کم برخوردار توزیع شده است وکلیپهای آموزشی تهیه شده با مشارکت مردم و هنرمندان  در رسانه های گروهی و مجازی ارائه می شود.

مدیر آموزش و ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه در مبادی ورودی شهر کلیه اقدامات کنترلی درجهت پیشگیری از کرونا در حال انجام است خاطر نشان کرد جلسات آموزشی متعددی جهت گروههای هدف برگزار گردیده و اطلاع رسانی در این خصوص انجام شده است.

دکتر جعفری نژاد تاکید کرد: شهروندان با مرکز پاسخگویی تلفنی سامانه 191 و 4030 در جهت پیشگیری از کرونا همکاری لازم را انجام دهند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.