کسب تقدیر نامه سه ستاره توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد در دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی

  • PDF

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از کسب تقدیر نامه سه ستاره در دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی خبر داد.

دکتر عبداله ریحانی یساولی در گفتگو با وب دا با اشاره به تاکید رییس دانشگاه بر حرکت هوشمندانه در مسیر بهره‌گیری از مدل‌های بهبود کیفت و تعالی منابع انسانی، افزود: با توجه به فرایندها و دستاوردهای دانشگاه در حوزه منابع انسانی، پس از انجام هماهنگی‌های لازم جهت حضور در دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی، جلسات متعدد کارشناسی در حوزه مدیریت سرمایه انسانی برگزار و برنامه‌ریزی منسجمی برای حضور پر قدرت در این زمینه انجام گردید.

وی با اشاره به  استقرار مدل تعالی منابع انسانی در موعد معین و بازدید کارشناسان انجمن مدیریت منابع انسانی ایران به‌منظور ارزیابی اقدامات انجام شده، گفت: بر اساس ارزیابی کارشناسان انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، دانشگاه علوم پزشکی مشهد حائز شرایط دریافت تقدیر نامه سه ستاره گردید.

دکتر ریحانی در خاتمه ضمن قدردانی از حمایت‌های معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و همکاری صمیمانه حوزه‌های روابط عمومی، پشتیبانی و امور رفاهی و مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری در طول مدت پیگیری و انجام این پروژه افزود: با توجه به نظرات و پیشنهادات انجمن مدیریت منابع انسانی، تلاش خواهد شد با برنامه‌ریزی و اهتمام مضاعف، هدف نهایی رهبری منابع انسانی دانشگاه، مبنی بر ارتقاء کیفیت خدمات حوزه منابع انسانی محقق شود.

جایزه تعالی منابع انسانی بر اساس نظام نامه و دستور العمل‌های آن، به برترین سازمان‌های ایرانی که حائز شرایط لازم برای قرار گرفتن در سطوح تعالی حوزه مدیریت منابع انسانی باشند اعطاء می‌شود.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار