دانشگاه علوم پزشکی مشهد سازمان برتر در حوزه عرضه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی

  • PDF

بر اساس ارزیابی های انجام شده توسط استانداری خراسان رضوی و دبیرخانه نظام اداری ریاست جمهوری، دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان" سازمان برتر در حوزه عرضه خدمات الکترونیکی و تحول دیجیتالی در نظام اداری " معرفی شد.

با کسب این عنوان لوح تقدیری از سوی معاون پشتیبانی و تحول اداری ریاست جمهوری به دکتر دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مهندس مهدی سمائی رییس اداره دبیرخانه دانشگاه اهدا شد.

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا  به مزایای استفاده از خدمات الکترونیکی در نظام اداری اشاره کرد و اظهار داشت: افزایش سرعت در پاسخگویی به ارباب رجوع (تکریم ارباب رجوع)، صرفه جویی در مصرف کاغذ، صرفه جویی در هزینه های پستی و صرفه جویی در هزینه های ملزومات اداری از جمله مزایای این روش به شمار می رود.

دکتر حسن منفرد؛ برگزاری همایش مسئولین دبیرخانه ها جهت ارتقاء سطح آموزش،راه اندازی سیستم اتوماسیون شبکه دولت،برقراری ارتباط با اتوماسیون وزارت،تدوین دوره های آموزشی ،برقراری تبادل اطلاعات سیستم اتوماسیون اداری با سازمان نظام پزشکی ،نصب دستگاه نوبت دهی جهت تکریم ارباب رجوع و همکاران،تدوین فرآیندهای دبیرخانه،تدوین شیوه نامه مکاتبات اداری دانشگاه و تلاش جهت ارتقاء عملکرد و کیفیت کارایی کارکنان دبیرخانه  را از جمله اقدامات در راستای اجرای خدمات الکترونیکی در نظام اداری در دانشگاه برشمرد.

وی ضمن قدردانی از حمایت های معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، از تلاش های تمامی مسئولان و کارکنان دبیرخانه های دانشگاه علوم پزشکی نیز تقدیر نمود و از آنها خواست تا با عزمی راسخ در راستای تحقق و توسعه خدمات الکترونیکی ، زمینه افزايش اثربخشي ، كارايي و كاهش هزينه‌هاي دانشگاه و ارائة هر چه بهتر خدمات به ارباب رجوع را فراهم آورند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار