کسب رتبه نخست کشوری معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در مدیریت عملکرد

  • PDF

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مدیریت عملکرد سال 1396 موفق به کسب رتبه نخست و تندیس پیشتاز دو ستاره، در میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد.

به گزارش وبدا معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه مدیریت عملکرد جزء رویکردهای اصلی این معاونت است اظهار داشت: در همین راستا برنامه‌ریزی های لازم در سال 1396 همانند سال‌های قبل در دستور کار معاونت قرار گرفت و مجموعأ 152 پروژه و 35 اقدام اصلاحی تدوین، اجرا و مورد پایش قرار گرفت.

دکتر سید محمد حسین بحرینی طوسی خاطر نشان کرد: تلاش‌ها و اقدامات مجدانه در راستای اجرای برنامه‌های تدوین شده سبب شد تا در نشست اخیر معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در زنجان برگزار شد به طور رسمی اعلام شود که  دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان اولین دانشگاه از ابتدای اهدای جایزه مدیریت عملکرد (سال 1394) موفق به کسب نشان تندیس پیشتاز دو ستاره و رتبه نخست کشوری در مدیریت عملکرد گردیده است.

دکتربحرینی در ادامه تاکید کرد: این موفقیت بزرگ بدون حمایت‌های مستمر رییس دانشگاه ممکن نبود و جا دارد مراتب قدردانی خویش و مدیران حوزه توسعه را از ایشان و حوزه ریاست اعلام نمایم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به اجرای این فرایند افزود: از آغاز استقرار مدیریت عملکرد به صورت جامع و در قالب سامانه تحت وب که ابتکار دکتر صدرالسادات معاون  توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در سال 1394 بود، به مدیریت تحول اداری دانشگاه ماموریت داده شد مسئولیت برگزاری جلسات کمیته برنامه ریزی عملیاتی، تدوین، بررسی و پایش پروژه ها و اقدامات را به عهده گیرند و در واقع  با تلاش و هماهنگی هایی که در میان مدیریت های شش گانه حوزه توسعه انجام گرفت چنین موفقیتی حاصل گردید.

دکتر بحرینی در پایان ابراز امیدواری کرد این مسیر در سال جاری و سال های آینده نیز ادامه پیدا کند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.