جایزه تعالی منابع انسانی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر سرمایه انسانی دانشگاه از برنامه‌ریزی جهت کسب جایزه تعالی منابع انسانی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد.

 به گزارش وب دا، دکتر عبداله ریحانی یساولی اظهار داشت: بر اساس برنامه عملیاتی مصوب سال 97 معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت  بهداشت، درمان و آموزش پزشکی‌، دانشگاه‌های علوم پزشکی مکلف به استقرار مدل تعالی منابع انسانی و اجرای فرایند مربوطه جهت کسب جایزه تعالی منابع انسانی می‌باشند.

وی افزود: حرکت به سمت بهره‌گیری از مدل‌های بهبود کیفت و تعالی منابع انسانی از سال گذشته در دستور کار مدیریت سرمایه انسانی دانشگاه قرار داشت و پس از اعلام وزارت، برنامه‌ریزی و تعیین فعالیت‌های لازم بمنظور کسب این جایزه صورت گرفت.  دکتر ریحانی افزود: بر همین اساس دو کارگاه آموزشی در خصوص معرفی مدل و نحوه ارزیابی با حضور مدرس انجمن مدیریت منابع انسانی ایران در دانشگاه برگزار گردید.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌های معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و همکاری حوزه‌های روابط عمومی، پشتیبانی و امور رفاهی و توسعه سازمان و تحول اداری در این زمینه اظهار امیدواری کرد: با مشارکت و همکاری تمام کارشناسان حوزه های مرتبط، موفق به اخذ جایزه تعالی منابع انسانی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گردیم.

شایان ذکر است جایزه تعالی منابع انسانی بر اساس نظام نامه و دستور العمل‌های آن به برترین سازمان های ایرانی که حائز شرایط لازم برای قرار گرفتن در یکی از سطوح تعالی حوزه مدیریت منابع انسانی باشند اعطاء می‌گردد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.