نشست کارگروه تخصصی معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشکده و دانشگاه‌های علوم پزشکی گروه 9 کشور

  • PDF

پنجمین نشست کارگروه تخصصی معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشکده و دانشگاه‌های علوم پزشکی گروه 9 کشور در مشهد برگزار گردید.

به گزارش وب دا؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: مشکلات مربوط به بیمه‌ها، کارانه و اضافه کار پرسنل، میز خدمت و نحوه استقرار آن، برنامه عملیاتی سال 97 و پروژه‌های عمرانی نیمه تمام از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.

دکتر بحرینی با اشاره به پیشنهاداتی که این روزها درخصوص کاهش هزینه‌ها ارائه می‌گردد گفت: در این جلسه تجربه دانشگاه مشهد در خصوص بازرسی از انبارها، شناسایی اقلام مازاد و استفاده از این اقلام در واحدهای نیازمند و همچنین اقدامات ویژه‌ای که در مورد مدیریت مصرف انرژی انجام گرفته به اشتراک گذاشته شد. ضمن آنکه نظر اعضاء این بود که منطقی نمودن پرداخت اضافه کار و کارانه ها می بایست در دستور کار قرار گیرد و این لزوما به معنای کاهش نیست.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه برنامه عملیاتی سال 97 از دیگر مواردی بود که به آن پرداخته شد اظهار داشت: مدیریت عملکرد در دانشگاه‌های علوم پزشکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین جهت تهیه برنامه‌های مشترک و اختصاصی هر دانشگاه و تعهد به اجرا و ارزیابی آن، می بایست مرکز همه فعالیت‌ها و تلاش‌های معاونت‌های توسعه قرار گیرد.

دکتر بحرینی در خصوص پروژه های عمرانی نیمه تمام نیز گفت: نظر اعضای جلسه این بود که  برای آن دسته از پروژه هایی که از اهمیت بیشتری برخوردارند و پیشرفت آن ها نزدیک به استانداردهای تخصیص بودجه می‌باشند تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار