بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه مشهد

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، از اقدامات این دانشگاه  در حوزه آمار و فناوری اطلاعات بازدید کرد.   

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در حاشیه این بازدید در گفتگو با وب دا ؛هدف از این بازدید را استفاده از تجربیات موفق مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه مشهد عنوان و اظهارکرد: در حال حاضر فناوری اطلاعات دانشگاه مشهد در اجرای پروژه ها ی ابلاغی وزارت بهداشت و همچنین انجام اقدامات زیرساختی در پروژه های نوین حوزه  سلامت  پیشرو است و در بعضی از پروژه ها مانند نوبت دهی بر اساس الگوریتم هوشمند ، داشبوردهای مدیریتی و پرونده کامل الکترونیکی در سطح کشور اولین می باشد . 

دکتر چنگیز خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مشهد و اصفهان از نظر تیپ دانشگاهی و جمعیتی از نظر حضور زائر و توریست در این شهرها شباهت فراوانی به یکدیگر دارند بهتر است از تجربیات موفق یکدیگر استفاده کنند و از دوباره کاری و اتلاف وقت و انرژی جلوگیری نمایند. .

مهندس ساداتی مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز ، ضمن تقدیر از حضور رییس دانشگاه اصفهان در  مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه مشهد ضمن ابراز خرسندی از توجه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به جایگاه واقعی IT در حوزه سلامت اظهار کرد: با حمایت رییس دانشگاه در راه اندازی کمیته دولت الکترونیک و هوشمند سازی دانشگاه،حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سطح وزارت بهداشت پیشرو است.

در این دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی  اصفهان از تجربه های موفق فناوری اطلاعات دانشگاه مشهد در حوزه های آمار و داشبوردهای مدیریتی ، سیستمها اطلاعات بیمارستانی (HIS ) مانند نظام ارجاع الکترو نیکی ، سیستم هوشمند نوبت دهی ، پرونده کامل بیمار و نسخه الکترونیکی و سامانه گزارش آنلاین مراکز درمانی دانشگاه بازدید بعمل آورد .

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار