دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مراکز پیشرو کشور در پیاده سازی پرونده الکترونیک سلامت

  • PDF

دانشگاه علوم پزشکی مشهد جایگاه مناسبی در رجیستری و ثبت بیماری ها در کشور داردرییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مراکز پیشرو کشور در پیاده سازی پرونده الکترونیک سلامت به شمار می رود.

به گزارش وب دا، دکتر صفی خانی در بازدید از حوزه  مدیریت آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده در حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: این دانشگاه  یکی از دانشگاه های پیشرو در پیاده سازی پروژه پرونده الکترونیک سلامت و نظام ارجاع در کشور محسوب می شود و برای دستیابی به اهداف طراحی شده لازم است که این روند ادامه یابد.

وی تصریح کرد: لازم است تصمیمات ستادی بصورت سیال به ستاد برخی از دانشگاه های منتخب انتقال یابند و دانشگاه مشهد به عنوان دانشگاه مادر در شرق کشور میتواند نقش موثری در این زمینه داشته باشد.

مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این بازدید ضمن ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده بر تقویت نیروی انسانی در مشاغل فناوری اطلاعات تاکید کرد.

مهندس ساداتی به بهره برداری از برخی پروژه ها از جمله نظام ارجاع، راه اندازی پروژه پرونده کامل الکترونیکی در سطح دانشگاه و پرونده الکترونیک سلامت اشاره نمود.

دکتر صفی خانی رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت و هیات همراه از واحد ها و دیتاسنتر مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار