به اشتراک گذاری تجربیات دانشگاه ها؛ راهکار برون رفت از مشکلات امروز

  • PDF

مشهد میزبان معاونین بهداشت دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشورمعاون اداره کل پشتیبانی و امور رفاهی وزارت بهداشت اظهار کرد: در شرایط امروز برگزاری نشست مشترک مدیران پشتیبانی قطب باعث تبادل تجربیات و کاهش هزینه ها می شود.

دکتر خدابنده لو در گفتگو با وب دا، با بیان اینکه نشست برنامه عملیاتی مدیران پشتیبانی دانشگاه های کشور به منظور به اشتراک گذاری تجربیات یکدیگر برای عبور از مشکلات است، عنوان کرد: تاکید دکتر تقوی نژاد،  معاون توسعه وزارتخانه نیز براین موضوع است که برنامه ها به شکل جدی تر پیگیری شود تا به نتیجه مطلوب برسد.

وی افزود: برگزاری جلسه مشترک با مدیران پشتیبانی دانشگاه های قطب به منظور پیشرفت و سرعت بخشیدن به برنامه ها است تا برنامه های محول شده به دانشگاه ها در زمان مشخص و براساس رویکرد علمی پیگیری و به نتیجه برسد.

معاون اداره کل پشتیبانی و امور رفاهی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه تعدادی برنامه مشترک برای دانشگاه ها تعریف شده که در این جلسه هر دانشگاه ضمن ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته تجربیات خود را در اختیار سایرین قرار می دهد، ابراز کرد: علاوه براین در جلسه مدیران پشتیبانی دانشگاه ها پیگیری های لازم صورت می گیرد تا در وقت تعیین شده برنامه ها به اهداف خود برسد.

وی با بیان اینکه جلساتی نیز با معاونین سایر قطب های دانشگاهی در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: این برنامه ادامه دار خواهد بود تا برنامه های محول شده به قطب های مختلف دانشگاهی به سرانجام برسد.

خدابنده لو گفت: با سایر قطب های دانشگاهی نیز در اینده جلسات برگزار خواهد شد تا اهداف حوزه بهداشت و درمان در ذیل این برنامه ها محقق شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار