برگزاری نشست کارگروه مهندسی مشاغل دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 9

  • PDF

نخستین نشست کارگروه مهندسی مشاغل دانشکده ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه 9 آمایش سرزمینی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

در این نشست که با حضور مدیران توسعه سازمان و کارشناسان گروه‌های مهندسی مشاغل دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 9 برگزار شد، مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه، خواست وزارت بهداشت در موضوعات مهندسی مشاغل و آیین‌نامه‌های مربوطه، عملکرد یکسان و وحدت رویه دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها است اظهار کرد: مشارکت و هم‌اندیشی در جهت اجرای صحیح و هماهنگ مواد آیین‌نامه اجرایی مهندسی مشاغل بستر مناسبی را برای اجرای عادلانه قوانین و مقررات بوجود می‌آورد.

محسن صادق‌پور خاطر نشان کرد: بررسی و ارائه پیشنهادات تکمیلی در مورد طرح جدید مشاغل عمومی مورد استفاده در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسات خواهد بود. مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه، مشارکت اعضاء و ارائه نظرات کارشناسی را موجب انتخاب راه حل های بهتر برای حل مسائل این حوزه ارزیابی نمود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار