همکاری مدیریت شهری و دانشگاه علوم پزشکی در حوزه سلامت و درمان

  • PDF

در نشست شهردار و رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر همکاری مدیریت شهری و دانشگاه علوم پزشکی در حوزه سلامت و درمان زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) در مشهد تاکید شد.

به گزارش وب دا، در نشست مشترک محمد رضا کلائی، شهردار مشهد و دکتر محمدرضا دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد که با حضور معاونان شهردار و معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون بهداشت دانشگاه برگزار شد مسائل مرتبط با حوزه مدیریت شهری و سلامت از جمله احداث مراکز بهداشتی و درمانی، اختصاص زمین برای پایگاههای اورژانس در نقاط مورد نیاز شهر، ایجاد ایستگاههای آتش نشانی در مراکز درمانی، شناسایی محل های مناسب برای نصب تابلوهای مسیرنما مراکز بهداشتی و درمانی، حمایت شهرداری مشهد از موضوعات مرتبط با سلامت و آسیب های اجتماعی و گردشگری سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر همکاری مشترک در این زمینه ها تاکید شد.

در این نشست شهردار مشهد با اشاره به اهمیت حوزه بهداشت، سلامت و درمان شهروندان گفت: تاکنون مدیریت شهری و شورای شهر مشهد همکاری های مناسبی با دانشگاه علوم پزشکی مشهد داشته که این روند با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز با تقدیر از همکاریهای مدیریت شهری در حوزه سلامت اظهار امیدواری کرد: با تفاهمات انجام شده و کمک شهرداری و حمایت های شورای شهر مشهد بتوانیم قدم های موثرتری در حوزه سلامت شهروندان برداریم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.