اجرای 197 پروژه بهداشتی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

در قالب برنامه تحول نظام سلامت  تا کنون 197 پروژه بهداشتی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اجرا در آمد.

به گزارش وب دا، بر این اساس در قالب تفاهم نامه سه جانبه ای میان وزارت بهداشت، استانداری خراسان رضوی و دانشگاه علوم پزشکی مشهد اجرای 235 پروژه بهداشتی به منظور گسترش خدمات رسانی به مردم در دستور کار قرار گرفت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نشست پروژه های طرح تحول  معاونت های بهداشت با بیان اینکه تا کنون 197 پروژه به  بهره برداری رسیده است اظهار کرد: در صورت تامین اعتبار،دیگر پروژه های بهداشتی نیز اجرایی خواهد شد.

دکتر بحرینی با اشاره به مواجه دانشگاه با بحران عدم پرداخت مطالبات از سوی سازمان های بیمه گر خاطر نشان کرد: به علت کمبود اعتبارو افزایش قیمت مصالح در یک سال گذشته ساخت پروژه ها به تعویق افتاده است .

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اظهارکرد: در قالب این تفاهم نامه تا کنون  58 مرکزخدمات جامع سلامت ، 49 ساختمان و پانسیون پزشک، 43 پایگاه سلامت ، 38 خانه ی بهداشت ،4  ستاد مرکز بهداشت ،3 آزمایشگاه ،1 ساختمان تسهیلات زایمانی،1 مرکز آموزش بهورزی تکمیل شده است.

دکتر اسلامی با تاکیدبر لزوم تامین منابع گفت: از 38 پروژه باقی مانده در دانشگاه علوم پزشکی مشهد،  27  پروژه فعال  و 10  پروژه  در انتطار تامین اعتبار است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.