مردم نوعدوست بیش از 40 میلیارد و 800 میلیون ریال به پیشگیری و درمان کووید-19 اهدا کردند

  • PDF

کمک 300 میلیون تومانی خیر سلامت به بیمارستان شهید هاشمی نژادمدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مردم خیر و نیک‌اندیش خراسان رضوی بیش از 40 میلیارد و 883 میلیون کمک نقدی و غیرنقدی در امر درمان بیماران کرونایی داشتند.

دکتر حسن منفرد در گفتگو با وب دا، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کووید-19 حضور خودجوش برخی از خیران نیک‌اندیش جهت کمک به بیماران کرونایی و کادر درمانی آنان را در بیمارستان‌ها شاهد بودیم، گرچه افرادی جهت دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی مردمی در مراکز درمانی مستقر هستند، اما توصیه ما عدم مراجعه مستقیم مردم به این مکان‌ها به واسطه آلوده بودن آنان و حفظ سلامتی خودشان است.

وی با بیان اینکه درخواستمان از اهداکنندگان این است که هدایای خود را به‌صورت نقدی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دهند تا با این وجه اقلام موردنیاز در لحظه را خریداری کنیم و در اختیار کادر درمان قرار دهیم، افزود: کمک‌های نقدی مردم خیر و نیک‌اندیش در امر درمان بیماران کرونایی از طریق واریز به شماره حساب: 166666646 نزد بانک رفاه کارگران و به نام کمک‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، قابل دریافت است.

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: همچنین کمک‌های غیرنقدی هم توسط مدیریت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت می‌شود که بر اساس نوع کمک‌ها و نوع نیازها در اختیار مراکز و واحدهای نیازمند قرار می‌گیرند.

دکتر منفرد ضمن قدردانی از مشارکت پرشور مردم خیر و نیک‌اندیش در بحث کمک به درمان کرونایی‌ها، گفت: از یک ماه قبل که ورود این ویروس منحوس را به استان داشتیم شاهد حضور پررنگ مردمی در سطح استان و در جهت مشارکت‌های بشردوستانه بودیم.

وی افزود: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون 15 میلیارد و 618 میلیون و 29 هزار ریال واریز کمک‌های نقدی و ارسال هدایای غیرنقدی مختلف و موردنیاز را به ارزش 25 میلیارد و 265 میلیون و 911 هزار 500  ریال داشته‌ایم که مجموع آن 40 میلیارد و 883 میلیون و 940 هزار و 500  ریال می‌شود و خوشبختانه باید بگوییم که جزو استان‌های برتر کشور در حوزه مشارکت‌های مردمی در امر درمان کرونایی‌ها هستیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.