اعزام 447 نیروی تازه نفس به واحدهای درمانی/ صدور ابلاغ نیروهای استخدامی و شرکتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ابلاغ آغاز به کار 262 نیروی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی و 185 نفر از پذیرفته شدگان فراخوان شناسایی و بکارگیری نیرو به صورت شرکتی خبر داد.

دکتر حمید رضا اسلامی در گفتگو با وب دا اظهار کرد: با توجه به ضرورت اعزام نیروهای تازه نفس به واحدهای درمانی بویژه در رشته های پرستاری، بی هوشی و خدمات و با توجه به حساسیت شرایط پیش رو و از طرفی ضرورت انجام کامل فرایندهای اداری با پیگیری و هماهنگی مجدانه کارشناسان این حوزه، تیم کمیسیون طب کار از ۲۸ اسفند ماه در محل مرکز تخصصی طب کار سجاد مستقر شدند.  

وی خاطر نشان کرد: ابلاغ تعیین محل خدمت تمام افراد معرفی شده از طرف معاونت درمان جهت اشتغال صادر و نیروهای جدید در مراکز درمانی  شروع بکار نمودند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: همچنین با توجه به نیاز واحدهای بهداشتی و درمانی به اقلام بهداشتی همچون ماسک، پرسنل شاغل در این معاونت در کنار سایر همکاران دانشگاه، در شیفت های صبح و بعد از ظهر، نسبت به بسته بندی و ارسال ماسک های استاندارد تهیه شده اقدام و این برنامه تا زمان رفع نیاز واحدها ادامه خواهد یافت.

راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مدت سه روز

دکتر اسلامی تصریح کرد: با توجه به نیاز دانشگاه علوم پزشکی مشهد به آزمایشگاه مرجع تشخیص کرونا، با اقدامی جهادی در مدت سه روز آزمایشگاه تشخیص ویروس کووید-19 در بیمارستان امام رضا(ع) راه اندازی و تجهیز شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین به منظور جلوگیری از بروز اختلال در روند خدمات رسانی به ویژه در مراکز درمانی خط مقدم درمان ویروس کووید-19، تاسیسات مراکز درمانی به ویژه بیمارستانهای شریعتی،امام رضا ع، قائم(عج) و اکبر به طور مستمر بازدید می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه به طور روزانه روند نگهداشت بیمارستان های درگیر مورد پیگیری قرار می گیرد خاطر نشان کرد: در راستای توسعه خدمات رسانی بخش غیر فعال دیالیز در بیمارستان اکبر به عنوان بخش پشتیبان کرونا انتخاب و تجهیز شد.

دکتر اسلامی تصریح کرد: در این مدت شش دستگاه آمبولانس که نیاز به تعمیرات داشتند بهسازی و تعمیر شد و در اختیار شبکه های بهداشتی و درمانی زیر پوشش قرار گرفت.

{jcomments on}