آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای استقبال و نام نویسی از دانشجویان جدید

  • PDF

برگزاری دوره فلوشیپ پژوهشی سطح دو در دانشگاه مشهدمدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از دانشجویان در دانشگاه اظهار کرد: در سال جاری نیز تمامی مراحل نام نویسی و تحویل کارت های دانشجویی به طور متمرکز در پردیس دانشگاه انجام می شود.

دکتر صالح مقدم در گفتگو با وب دا، با تاکید براینکه ظرفیت های لازم برای نام نویسی و استقبال از پذیرفته شدگان جدید مهیا شده است خاطر نشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بحث ارائه خدمات رفاهی دانشجویی دانشگاه در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ به خصوص برای دانشجویان ورودی جدید تمهیدات و آمادگی لازم را فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه در بحث خدمات اسکان همه خوابگاه های دانشجویان در قالب ۵ بلوک خوابگاهی دخترانه و دو بلوک خوابگاه پسرانه به دانشجویان با ظرفیت دو هزار و ۳۰۰ تخت  آماده سازی شده است، خاطر نشان کرد:۶۰ درصد خوابگاه های دانشجویی در اختیار دانشجویان دختر و ۴۰ درصد در اختیار پسران است.

دکتر صالح مقدم ادامه داد: تقریبا برای همه متقاضیان خوابگاه ، اسکان پیش بینی شده است و شرایط هتلینگ خوابگاه های دانشجویی در خوابگاه های ملکی و در محدوده پردیس انجام شده است.

مدیر امور دانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه در حوزه حمل و نقل نیز تدابیر لازم برای انتقال دانشجویان به خوابگاه ها وبیمارستان های آموزشی فراهم شده است، گفت: سرویس های رفت و برگشت دانشجویی از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب به صورت دوره ای برای جابجایی دانشجویان در زمان های یک ربع و یا یک ساعت به صورت رایگان ارائه خدمت می کنند.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه با چهار سلف سرویس واقع در پردیس دانشجویی، جنب دانشکده پرستاری و مامایی ودانشکده دندان پزشکی به دانشجویان ارائه خدمت می شود، عنوان کرد: در هر وعده غذایی سه منو غذایی متفاوت برای دانشجویان سرو می شود و آمار نشان می دهد در مقایسه با دانشگاه های تیپ یک، دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ارائه خدمات رفاهی به لحاظ کمی وکیفی از سطح بالاتری برخوردار است.

وی بیان کرد: دانشجویان شهریه پرداز و بین الملل نیز همانند سایر دانشجویان روزانه خدمات رفاهی را دریافت می کنند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.