پذیرش یک هزار و 100 دانشجوی جدید در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

نام نویسی از پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 98-99 در دانشگاه علوم پزشکی مشهد از امروز آغاز شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه نام نویسی از دانشجویان جدید در گفتگو با وب دا با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از دانشجویان اظهار کرد: نام نویسی از دانشجویان پسر روزهای 31 شهریور و اول مهر ماه و دانشجویان دختر روزهای دوم و سوم مهر ماه به طور متمرکز در پردیس دانشگاه انجام خواهد شد.

امیر رضا صالح مقدم با بیان اینکه در سال جاری یک هزار و 100 نفر در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد و دکترای عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شده اند خاطر نشان کرد: دانشجویان پس از نام نویسی اولیه برای انتخاب واحد به دانشکده های محل تحصیل ارجاع می شوند.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی در مدت یک ساعت تمامی مراحل نام نویسی، ارائه کارت دانشجویی، کارت تغذیه و کارت استخر صادر و فعال می شود تصریح کرد: همچنین از دانشجویان متقاضی خوابگاه نیز نام نویسی و محل خوابگاه و شماره اتاق آنان تعیین می شود.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد  تصریح کرد: در زمان نام نویسی، پایش سلامت و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت دانشجویان نیز انجام می شود و در صورت نیاز، دانشجویان برای پیگیری های بالینی به پزشکان ارجاع می شوند.

صالح مقدم افزود: مراسم آغاز سال تحصیلی جدید روز دوشنبه هشتم مهر ماه در تالار رازی برگزار می شود و به طور همزمان همایش والدین و دانشگاه به منظور تعامل بیشتر با خانواده دانشجویان برگزار می شود.

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.