نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پردیس دانشگاه + ( مصاحبه به مدیر دانشجویی )

  • PDF

همزمان با هفته خوابگاههای دانشجویی، نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پردیس این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وب دا، در این نشست که با حضور  معاونین و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در خوابگاههای دانشجویی، بر ساخت خوابگاه جدید و بهسازی تاسیسات خوابگاهی تاکید شد.

صالح مقدم مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این نشست با اشاره به اینکه این دانشگاه با دارا بودن هفت خوابگاه در پردیس دانشگاه زمینه اسکان دو هزار دانشجو را فراهم نموده است اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی هايی که انجام شده است در حال حاضر تمامی دانشجویان متقاضی اعم از روزانه، بین الملل، انتقالی و خارجی می توانند از خوابگاههای دانشجویی دانشگاه استفاده نمایند.

وی قدمت خوابگاههای دانشجویی را یکی از مشکلات این حوزه عنوان کرد و افزود: با مساعدت هیات رییسه دانشگاه علاوه بر بهسازی تاسیسات خوابگاهی، برنامه ریزی برای ساخت خوابگاه دانشجویی با ظرفیت 570 نفر ویژه دختران در سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.

صالح مقدم ، توسعه شبکه اینترنت، ایجاد سالن های ورزشی، ایجاد دو نوع غذا در منو غذایی دانشجویان و  در نظر گرفتن وعده صبحانه را از جمله اقدامات انجام شده به منظور رفاه دانشجویان برشمرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد این افتخار را دارد که در مقایسه با دیگر دانشگاههای تیپ یک خدمات رفاهی و دانشجویی مناسبی را به دانشجویان ارائه نماید.