مدیر دانشجویی دانشگاه، به تمام دانشجویان متقاضی خدمات خوابگاهی ارائه می شود

  • PDF

مسوول ستاد استقبال از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، در سال جاری به تمام دانشجویان متقاضی خدمات خوابگاهی ارائه می شود.

به گزارش وب دا، صالح مقدم با بیان اینکه امسال برای سومین سال متوالی، نام نویسی از دانشجویان به صورت متمرکز در مجتمع فرهنگی کوی پردیس انجام می شود اظهار داشت: در صورت نیاز دانشجویان به خوابگاه، شرایط لازم برای اسکان آنان و استفاده از خدمات فراهم می شود.

وی خاطر نشان کرد: در سال جاری برنامه ریزی ها به گونه ای صورت گرفته است که علاوه بر نام نویسی، معاینات بهداشتی دانشجویان توسط پزشکان عمومی، دندان پزشکان و گروه های بینایی سنجی انجام می شود و در صورت نیاز به خدمات تخصصی به اداره سلامت و مشاوره حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی ارجاع می شوند.

مسوول ستاد استقبال از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: همچنین در مرکز مشاوره حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی، بررسی سلامت روان تمامی دانشجویان نیز انجام می شود.

صالح مقدم با اشاره به اینکه نام نویسی متمرکز از دانشجویان از چهارم الی هشتم مهر ماه انجام می شود اظهار داشت: در روزهای نام نویسی خدمات رفاهی و وعده ناهار برای تمامی دانشجویان و خانواده های آنان پیش بینی شده است.

گفتنی است: بر این اساس با دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ستاد استقبال و نام نویسی متمرکز از دانشجویان جدید در دانشگاه با مسئولیت مدیر امور دانشجویی و عضویت مدیر امور آموزشی، مدیر فرهنگی، دبیر شورای انضباطی، مدیر ستاد شاهد و ایثارگر، قائم مقام معاونت بهداشتی، مدیر مرکز مشاوره و سلامت و نماینده دفتر نهاد رهبری تشکیل شده است. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.