مدیر دانشجویی دانشگاه، در تابستان امسال، کیفیت خوابگاه های دانشجویی ارتقاء می یابد

  • PDF

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با اشاره به اجرای طرح های بهسازی و بازسازی در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه اظهار داشت: فصل تابستان فرصت مغتنمی است تا بتوانیم وضعیت رفاهی خوابگاه‌ها را به گونه‌ای ارتقاء دهیم که در طول سال تحصیلی دانشجویان از امکانات و تسهیلات خوابگاهی با کیفیت بهتری برخوردار شوند.

صالح مقدم در گفتگو با وب دا، ضمن تشریح آخرین اقدامات انجام شده برای ارتقاء کیفی و بازسازی خوابگاه‌های دانشجویی در فصل تابستان خاطر نشان کرد:علیرغم محدودیت‌های مالی موجود، با موافقت هیات رئیسه دانشگاه و تأمین اعتبار لازم، کار بازسازی و بهسازی خوابگاه های دختران (بهارستان 2 و 3)، و خوابگاه بوستان پس از اتمام امتحانات دانشجویان در خردادماه سال جاری، آغاز شد تا در فرصت اندک بتوانیم پیش از شروع سال تحصیلی آن را به اتمام برسانیم..

وی ادامه داد : در این مدت، برنامه سمپاشی ،رنگ و تعویض موکتهای خوابگاههای دخترانه بهار 2و3 به اجرا خواهد رسید و باز سازی کامل خوابگاه  پسرانه بوستان که شامل تعویض و نوسازی لوله های ابگرم و سرد شوفاژها، سیستمهای فاضلاب، رنگ تمام فضاها، تعویض موکتها، بهسازی موتورخانه تاسیسات و ... است ،انجام خواهد شد.

صالح مقدم افزود : بدلیل محدودیت در فضاهای خوابگاهی طبق آیین نامه خوابگاهها در فصل تابستان طرح اسکان کارورزان در اولویت خواهد بود و در صورت ظرفیت مازاد؛ دانشجویان دوره های دکتری تخصصی و ارشد که در مراحل آخر پایان نامه های آزمایشگاهی هستند با اخذ هزینه بسیار محدودی برای وعده های صبحانه، ناهار، شام، نقلیه و خوابگاه  در اولویت دوم اسکان تابستانی قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به اینکه اداره خوابگاه ها همانند سال های گذشته میزبان دانشجویان دانشکده های  اقماری است که برای گذراندن کارآموزی های تخصصی به بیمارستانهای تخصصی مشهد معرفی شده اند تصریح کرد: ایام تابستان فرصت مغتنمی است تا بتوانیم خوابگاه‌هایی را که نیازمند تعمیرات اساسی بودند برای سال تحصیلی جدید آماده کنیم تا وضعیت رفاهی خوابگاه‌ها را به گونه‌ای ارتقاء دهیم که در طول سال تحصیلی دانشجویان از امکانات و تسهیلات خوابگاهی کیفی‌تری بهره مند شوند.

مدیردانشجویی دانشگاه بیان داشت: در حال حاضر ساماندهی انبار تابستانی لوازم دانشجویان و دسته بندی براساس روش 5s در خوابگاه های دانشجویی درحال اجراست .

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار