برنامه‌های ویژه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه در کنگره پژوهشی ملی – بین‌المللی دانشجویان علوم پزشکی

  • PDF

به گزارش وب دا ،کمیته تحقیقات دانشجویی در نظر دارد به نمایندگی از سایر پژوهشگران دانشگاه، با ارائه مقاله و سخنرانی، برگزاری کارگاه علمی و برپایی غرفه در چهاردهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی ایران (پنجمین کنگره بین‌المللی دانشجویان علوم پزشکی ایران) مشارکتی فعال و خاطره‌انگیز داشته باشد.

دکترحمیدرضا رحیمی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی گفت: دانشجویانی که مقالات علمی آن‌ها بصورت سخنرانی یا پوستر در کنگره پذیرفته شده است، می‌توانند در برنامه کارگاهی ویژه با عنوان اصول ارائه مقاله بصورت سخنرانی یا پوستر شرکت نمایند.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه کارگاه بصورت پیشرفته برگزار خواهدشد لذا خواهشمند است متقاضیان شرکت در این کارگاه آموزشی، اطلاعات شخصی و شماره تماس ضروری، عنوان مقاله پذیرفته ‌شده و نوع ارائه مقاله (سخنرانی یا پوستر) خود را هر چه سریع‌تر به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی افزود: در صورتی که تعداد دانشجویان متقاضی شرکت در این کارگاه به حد نصاب برسد، تاریخ و محل برگزاری کارگاه ظرف چند روز آینده به دانشجویان اعلام خواهد شد و برای اعضای کمیته تحقیقات دانشجویی نیز تخفیف ویژه در نظر گرفته می‌شود.

دکترحمیدرضا رحیمی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی، از تسهیلات این کمیته برای دانشجویان شرکت کننده در این کنگره خبر داد : دانشجویان برای دریافت حمایت‌های مالی کمیته تحقیقات دانشجویی شامل کمک‌هزینه سفر و سایر حق‌التشویق‌ها، می‌توانند در فرم عضویت عمومی یا کاربرگ مالی کمیته، علاوه بر شماره حساب سیبای خود، شماره شبا (شاره حساب 22 رقمی مشترک بین بانکی) که مختص خودشان است را نیز درج نمایند. کمک‌هزینه سفر برای دانشجویان ارائه‌دهنده مقاله، سخنران، برگزارکننده کارگاه یا برپاکننده غرفه در کنگره فوق، حداکثر 1300000 ریال در نظر گرفته شده است.

درپایان دکترحمیدرضا رحیمی ضمن تشکر از دانشجویان شرکت کننده دراین کنگره خاطر نشان کرد: کنگره پژوهشی ملی – بین‌المللی دانشجویان علوم پزشکی سراسرکشور 7 الی 10 آبانماه سال جاری در ساری برگزار خواهدشد و دانشجویان جهت هرگونه سوال با شماره  8437840  تماس بگیرند ویا از طریق پست الکتونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید سوالات خود را مطرح نمایند.

آخرین اخبار