خراسانی ها با خاطره ای خوش از چهارشنبه انتهای سال به استقبال بهار می روند

  • PDF

رییس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: با حضور مناسب مردم در کنار هم چهارشنبه پایان سال کم حادثه ای در استان رقم خورد که خراسانی ها را با خاطره ای خوش به استقبال بهار خواهد برد.

شهرام طاهر زاده در گفت‌وگو با وب دا؛ با قدردانی از همکاران خود در بیمارستان های استان خراسان رضوی در ارائه خدمات مناسب در چهارشنبه انتهای سال 96 گفت: خوشبختانه  همانند سال گذشته تا این لحظه حادثه ای که منجر به فوت همشهریان در چهارشنبه آخر سال شود نداشته ایم.

وی ادامه داد: در این میان نقش همکاران ما در بیمارستان ها، اورژانس 115 و تمامی دستگاه های دست اندرکاری که در این خصوص در آماده باش هستند بسیار مهم و قابل تقدیر و تشکر است.

رییس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ابراز داشت: همچنان اورژانس های 115 جهت بالا بردن ضریب اطمینان مردم  تا ساعت 12 ظهر امروز در کنار پلیس در میادین پر تردد شهر مستقر است.

طاهر زاده ابراز داشت: بخش های اورژانس و اتاق عمل در بیمارستان های دانشگاه خصوصا بیمارستان های امام رضا(ع) و خاتم النبیا(ع) به دلیل حوادث احتمالی سوختگی و چشم نیز همچنان در آماده باش کامل قرار دارند.

وی خاطر نشان کرد: بیمارستان های امدادی، طالقانی، شریعتی، فارابی و ناجا نیز همچنان در این مدت در آماده باش کامل قرار دارند و این حضور تا انتهای نوروز ادامه خواهد داشت تا اگر حادثه مشابهی رخ دهد در کنار مردم باشیم.

رییس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعداد مصدومان حادثه چهارشنبه سوری سال 95 را 75 نفر عنوان کرد و بیان داشت: از این تعداد مصدوم که از ظهر روز سه شنبه تا ظهر روز چهارشنبه سال گذشته به بیمارستان ها و مراکز درمانی منتقل و یا مراجعه داشته اند 61 نفر به صورت سرپایی و 14 نفر پس از بستری به درمان مورد نظر رسیده اند.

طاهر زاده تاکید کرد: آمار مصدمان چهارشنبه سوری سال جاری نیز پس از خروج از حالت آماده باش که تا ساعت 12 ظهر امروز خواهد بود متعاقبا اعلام می شود.

طاهر زاده با تشکر از مردم بیان داشت: در چهارشنبه سوری سال 1396 به نسبت سال گذشته حادثه جدی و بزرگی رخ نداد که از این جهت از مردم به دلیل اهمیتی که به حفظ سلامت خود داده اند تشکر می کنیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار