معاون درمان دانشگاه، ارتقاء کیفیت خدمات در سال 97 دنبال می شود

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در سال آینده ارتقاء کیفیت خدمات در حوزه درمان با جدیت دنبال خواهد شد.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی در دیدار با رییس سازمان نظام پزشکی مشهد با بیان اینکه میان این دانشگاه و نظام پزشکی رابطه ای صمیمانه ای وجود دارد که این امر موجب افزایش تعامل و همکاری و کسب دستاوردهای مهمی شده است اظهار داشت: هدف هر دو سازمان این است که ضمن حفظ شان جامعه پزشکی،گیرندگان خدمت نیز بتوانند از خدمات به نحو مطلوب استفاده کنند و بتوانیم تعادل و توازن را برقرار کنیم.

وی با بیان اینکه در سال جاری ارتقاء کیفیت خدمات دنبال شد و در سال آینده نیز این برنامه از مهمترین برنامه های عملیاتی معاونت درمان به شمار می رود اظهار داشت: در یک سال اخیر هفت بیمارستان با یک هزار و 400 تخت بستری  به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزوده شد و پس از تحقق نسبی توسعه فضای فیزیکی باید در حوزه ارتقاء کیفیت خدمات بیش از پیش تلاش نمود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سازمان نظام پزشکی به عنوان بازوی مهم دانشگاه یاد کرد و تاکید کرد: باید مرز بندی میان بخش خصوصی و دولتی زدوده شود و این را بدانیم که همه ما در راستای درمان و ارائه خدمت به مردم در حال فعالیت هستیم .

دکتر بدیعی در ادامه با اشاره به انتصاب دکتر انجیدنی به عنوان مدیر نظارت بر درمان این معاونت خاطر نشان کرد: در حیطه نظارت بر درمان ضمن تلاش در خارج شدن از شیوه سنتی، و ایجاد یک تفکر و رویکرد جدید، از همفکری و مشارکت تمامی گروه ها و انجمن ها در پایش و ارزیابی عملکرد استفاده می شود.

وی تصریح کرد: در یک سال گذشته با وجود کاستی های پیش آمده، معاونت درمان دانشگاه در ردیف معاونت های درمان برتر کشور قرار گرفته است و این امر نشان دهنده تلاش تمامی همکاران در راستای بهبود فرایندها و برنامه هاست.

دکتر بدیعی با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و نظام پزشکی باید با مشارکت یکدیگر و به صورت نظام مند وارد و تلاش کنند تصریح کرد: این امر تنها با تعامل و همفکری مناسب میان این دو سازمان و ایجاد فضای مناسب صمیمانه و دوستانه تقویت خواهد شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار