آسیب به 94 نفر در حوادث چهارشنبه پایان سال استان خراسان رضوی

  • PDF

در حوادث چهارشنبه پایان سال،تعداد 94 نفر در استان خراسان رضوی مصدوم شدند.

به گزارش وب دا،از ظهر روز سه‌شنبه تا ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 23 اسفندماه سال جاری تعداد 94 نفر مصدوم توسط اورژانس 115 و یا با مراجعه شخصی به بیمارستان های استان به دلیل حوادث مربوط به چهارشنبه‌ پایان سال مراجعه کرده اند.

بر اساس این گزارش،از این تعداد 86 نفر با دریافت اقدمات درمانی سرپایی مرخص شده و هشت نفر نیز بستری گردیده اند.

از مجموع 94 مصدوم حوادث چهارشنبه آخر سال ،بیمارستان امام رضا(ع) با 28 مورد مراجعه مواجه بوده است؛ که از این تعداد 22 نفر درمان و ترخیص و شش نفر بستری شده اند.

در بیمارستان خاتم الانبیا(ع) 21 نفر مراجعه داشته اند؛ که از این تعداد 20 مورد درمان و یک نفر بستری شده است.

در این مدت شش نفر به بیمارستان امدادی( شهید کامیاب) مراجعه داشته اند ؛ که از این تعداد پنج مورد درمان و مرخص و یک مورد بستری گردیده است.

همچنین شش مصدوم در بیمارستان شریعتی به صورت سرپایی درمان و ترخیص شده اند.

بیمارستان طالقانی با 32 مراجعه کننده روبه رو بوده است؛ که از این تعداد 19  نفر درمان و ترخیص شده اند، یک نفر بستری و 12 نفر به دیگر مراکز ارجاع داده شده اند.

بیمارستان هاشمی نژاد با هشت مورد مراجعه روبه رو بوده است؛ که از این تعداد هفت مورد به درمان و ترخیص انجامیده و یک مورد بستری شده است.

در این میان بیمارستان مهرگان با شش مورد مراجعه درمان و ترخیص، موسی ابن جعفر(ع) قوچان با هفت نفر مراجعه درمان و ترخیص، درگز دو مورد و فریمان دو مورد مراجعه درمان و ترخیص، بردسکن یک مورد مراجعه و بستری و کاشمر، چناران، علوی و سرخس هر کدام یک مورد درمان و ترخیص روبه رو بوده اند.

 دانشگاه علوم پزشکی نیشابور نیز مجموعا 40 نفر بستری و 20 نفر به صورت سرپایی درمان و مرخص شده اند.

بیمارستان سبزوار نیز هر 16 مصدوم خود را به صورت سرپایی درمان و ترخیص کرده است.

گفتنی است بیشترین صدمات از ناحیه دست، سر، چشم و به صورت پارگی، بریدگی و سوختگی صورت و اندام ها بوده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار