بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از شبکه بهداشت و درمان قوچان

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جمعی از مدیران این حوزه، با حضور در شبکه بهداشت و درمان قوچان در جریان روند ارائه خدمات در مراکز درمانی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش وب دا، دکتر بدیعی، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان های موسی ابن جعفر(ع) و شهدا شهرستان قوچان در جریان روند ارائه خدمات و اقدامات انجام شده در این مراکز قرار گرفت .

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نشست با مدیر شبکه بهداشت و درمان قوچان و دیگر مسئولان این شبکه ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در مراکز درمانی این شهرستان اظهارداشت: از بازدید گذشته تا کنون اقدامات موثر و مطلوبی در راستای ارائه بهبود کیفیت خدمات صورت گرفته است اما هنوز در بسیاری از بخش ها جای کار وجود دارد.

دکتر بدیعی با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی و اجرای برنامه نظام ارجاع شبکه های بهداشت و درمان قوچان، کاشمر و تربت جام به قطب های معاونت در این زمینه تبدیل خواهند شد اظهار داشت: بر این اساس تلاش می شود تا بیماران بر اساس نظام ارجاع دیگر به مشهد و دیگر مراکز ارجاع داده نشوند و بیشتر خدمات را در  قطب ها دریافت نمایند.

وی خاطر نشان کرد: به همین منظور تلاش می شود در بخش های مورد نیاز اعم از تجهیزات، نیروی انسانی و کیفیت خدمات پس از بررسی به شهرستان کمک خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه شهرستان قوچان در هر دوره سه الی چهارماهه مورد پایش و ارزیابی قرار می گیرد تصریح کرد: به همین منظور در هر دوره از بازدید موارد مورد تاکید به شبکه بهداشت و درمان ارسال می شود و در یک بازه زمانی فرصت داده می شود تا نسبت به بهبود آن اقدام شود.

دکتر بدیعی ، با بیان اینکه امسال سال صرفه جویی است و باید نسبت به آن توجه لازم صورت گیرد و کاهش هزینه ها در اولویت قرار گرفته شود تصریح کرد: شبکه های بهداشت و درمان در صورت اجرای طرح های موثر و برنامه های عملیاتی در بخش کاهش هزینه ها از بسته های تشویقی اعتباری از سوی وزارت بهداشت بهره مند می شوند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار