انجام یک هزار و 400 عمل جراحی در یک ماه گذشته در بیمارستان سوانح شهید کامیاب

  • PDF

معاون آموزشی مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شهیدکامیاب از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در یک ماه گذشته بیش از یک هزار و 400 عمل جراحی در این مرکز انجام شد که در نوع خود کم نظیر است.

دکتر سید هادی سید حسینیان در گفتگو با وب دا خاطر نشان کرد:  همچنین ركورد تعداد بیشترین عمل جراحی در یک روز در بین بیمارستان های سوانح مشهد در تاریخ 27 تیرماه با انجام 38 عمل جراحی ارتوپدی به ثبت رسیده است.

 وي با بیان اینکه  با توجه به افزایش تعداد زائران بارگاه منور رضوی در مشهد مقدس در فصل تابستان، میزان مراجعه به مراکز درمانی نیز افزایش می یابد تصریح کرد: در یک ماه گذشته 5 هزار و 562  نفر به این مرکز مراجعه نمودند که در راستای خدمت رسانی دقیق و سریع به زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) ،  پزشکان و پرسنل بیمارستان سوانح شهید کامیاب با جان و دل تمام تلاش خود را در جهت رضايت مراجعین انجام داده اند .

بیمارستان سوانح شهید کامیاب بزرگترين مرکز ترومای شرق کشور است که  با 320 تخت و10 بخش تخصصی وفوق تخصصی درزمینه تروماتولوژی وجراحی مغزواعصاب، جراحی ارتوپدي ،جراحی فک وصورت ، گوش و حلق و بيني ، جراحی عمومی ،داخلی، چشم و...  با استفاده از فناوری های نوین  بصورت اورژانس خدمات رسانی می کند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار