بیمارستان قائم (عج) مشهد رتبه برتر کشور در ارائه خدمات بهینه به بیمه شدگان راکسب کرد

  • PDF

مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم(عج) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه برتر کشور در زمینه خدمات بهینه به بیمه شدگان سلامت شد.

به همین منظور در مراسمی که به مناسب روز ملی بیمه سلامت با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، معاون اول رییس جمهور و جمعی از مدیران ارشد کشوری و وزارت بهداشت برگزار شد از دکتر مصطفی داستانی رییس بیمارستان قائم(عج) با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

رییس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم(عج) در گفتگو با وب دا اظهار کرد: بر اساس ارزیابی های انجام شده از سوی وزارت بهداشت و سازمان بیمه سلامت، این مرکز در حوزه مدیریت هزینه ها و ارائه خدمات بهینه به بیمه شدگان سلامت رتبه برتر کشور را کسب کرد.

دکتر مصطفی داستانی خاطر نشان کرد: پس از اجرای برنامه تحول نظام سلامت علاوه بر ارتقاء هتلینگ، اقدامات موثری در حوزه های نرم افزاری و فرایندهای بیمارستانی در راستای افزایش کیفیت خدمات رسانی به بیماران در این مرکز انجام شد.

وی افزود:برای ارتقاء کیفیت خدمات در این مرکز همه گروه ها اعم از اعضای هیات علمی، کادرهای پرستاری و حوزه پشتیبانی و خدمات تلاش کردند که در نتیجه  افزایش رضایت مندی بیماران و مراجعین را به همراه داشت.

سازمان بیمه سلامت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های بیمه‌گر درمانی کشور در سال‌های گذشته با هدف خدمت رسانی به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه توانسته است خدمات شایسته‌ای را به هموطنان ارائه دهد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار