بازدید قائم مقام وزیر بهداشت از روند خدمات رسانی به زائران پیاده حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)

  • PDF

قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از روند خدمات رسانی به زائران پیاده بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) بازدید کرد.

دکتر حریرچی صبح  امروز همزمان با سالروز رحلت حضرت رسول اکرم (ص) با حضور در ایستگاه های خدمات رسانی به زائران پیاده در محور ملک آباد- مشهد روند ضمن بررسی روند ارائه خدمات، با زائران پیاده نیز در خصوص رضایت از خدمات رسانی بهداشتی و درمانی به گفتگو پرداخت.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه 5 روز پایانی ماه صفر زائران از مناطق مختلف و کشورهای دیگر به مشهد مقدس عازم می شوند اظهار کرد: تیم های بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی مطلوب به زائران در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز خدمات ارائه می دهند.

قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی افزود: در این مدت بیش از 850 پزشک، پرستار و پیراپزشک در یک حرکت خود جوش و داوطلبانه به صورت شبانه روزی در ایستگاه های بین راهی و درون شهری به زائران خدمات درمانی و مراقبتی ارائه می دهند.

دکتر حریرچی  با بیان اینکه بازرسان بهداشت محیط نیز به صورت مستمر بر مراکز اسکان زائران و ایستگاه های بین راهی نظارت می کنند خاطر نشان کرد: تمام بیمارستان های شهر مشهد نیز برای ارائه خدمات به زائران در آمادگی کامل هستند.

وی اظهار کرد: 4 اتوبوس آمبولانس و 4 اورژانس هوایی نیز در استان خراسان رضوی در آمادگی کامل بوده و در صورت نیاز خدمات ارائه می دهند.

بازدید از بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد

قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ادامه از بیمارستان امدادی شهید کامیاب از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید و در جریان روند ارائه خدمات درمانی به بیماران قرار گرفت.

دکتر حریرچی همچنین از طرح اورژانس متمرکز این مرکز بازدید و روند ساخت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.

کار ساخت این طرح ازسال ۹۴ برای گسترش خدمات رسانی با زیر بنای 4 هزار و ۵۰۰ متر مربع در سه طبقه آغاز شده است.این طرح تا کنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در صورت تامین اعتبار مورد نیاز تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

حضور در مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) دانشجویان در پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ازدیگر برنامه های سفر قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مشهد مقدس بود.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار