بیمارستان تخصصی علوی در شمال شرق کشور منحصر به فرد است

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: بیمارستان تک تخصصی جراحی عروق علوی که شمال و شرق کشور را پوشش می دهد از ویژگیهای منحصر به فردی برخوردار است.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در مراسم افتتاح بخشهای جدید بیمارستان تخصصی جراحی عروق علوی افزود: هم اکنون چند بیمارستان تک تخصصی دیگر زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعالیت می کنند که از آن جمله می توان به بیمارستانهای زنان ام البنین(س)، چشم خاتم الانبیاء(ص) و اعصاب و روان ابن سینا اشاره کرد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر بیماران نیازمند به جراحی عروق از استانهای خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، گلستان و سیستان و بلوچستان در بیمارستان علوی پذیرش می شوند که این موضوع مسئولیت همکاران ما در بیمارستان علوی را برای ارائه خدمات به شکل مطلوب، سنگین تر می کند.

دکتر دارابی با اشاره به حمایت های خیران در افتتاح بخشهای جدید بیمارستان علوی گفت: دانشگاهیان با علم خود و خیران و نیکوکاران با ثروت خود می توانند نیازهای مردم را در حوزه بهداشت و درمان برطرف کنند‌.

بخشهای جدید بیمارستان فوق تخصصی جراحی عروق علوی شامل بخشهای آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، مراقبتهای ویژه دو و تختهای ممتاز امروز طی مراسمی در مشهد افتتاح شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار