افتتاح سه بخش جدید در بیمارستان جراحی عروق علوی مشهد

  • PDF

سه بخش جدید در بیمارستان فوق تخصصی جراحی عروق علوی از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد با کمک خیرین و نیکوکاران به بهره برداری رسید.

رییس بیمارستان فوق تخصصی جراحی عروق علوی مشهد در حاشیه این مراسم در گفتگو با وب دا اظهار کرد: بخشهای آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، مراقبتهای ویژه 2 و تختهای ممتاز از جمله طرح هایی است که با حمایت خیران در این مرکز به بهره برداری رسید.

دکتر هادی مدقق افزود: افتتاح بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی عروقی محیطی یکی از ضرورتهای بیمارستان تخصصی جراحی عروق علوی بود که تجهیزات بخش مزبور توسط خیرین و با هزینه 20 میلیارد ریال تهیه شد.

وی اضافه کرد: بخش مراقبتهای ویژه دو شامل هشت تخت و بخش تختهای ممتاز هم متشکل از 30 تخت است که با هدف ارتقای خدمات رسانی به بیماران احداث شده است.

رییس بیمارستان فوق تخصصی جراحی عروق علوی مشهد هزینه ساخت بخشهای مراقبتهای ویژه دو و تختهای ممتاز را نیز بیش از 15 میلیارد ریال عنوان کرد.

دکتر مدقق افزود: بیمارستان علوی تنها بیمارستان تخصصی شمال شرق کشور در زمینه جراحی عروق به شمار می رود که علاوه بر خراسان رضوی بیماران زیادی را از استانهای همجوار پذیرش می کند.

در این مراسم دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر محمد رضا دارابی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد هم حضور داشتند.

بیمارستان 128 تختخوابی تخصصی جراحی عروق علوی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سال 1395 با کمک خیرین فعالیت خود را در مشهد آغاز کرد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار