انتقال سامانه نوبت دهی اینترنتی بیمارستان چشم خاتم الانبیاء(ص) بر روی سایت رسمی دانشگاه

  • PDF

بیمارستان خاتم الانبیاء(س) آماده خدمت رسانی به زائران و مجاوران در ایام نوروزرییس بیمارستان تخصصی چشم پزشکی خاتم الانبیا(ص) از انتقال سامانه نوبت دهی اینترنتی این مرکز بر روی سایت رسمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد انتقال یافت.

به گزارش وب دا، دکتر اکبر درخشان اظهار کرد: بیماران و مراجعین می توانند علاوه بر اخذ نوبت از طریق تلفن ثابت  7235791-051 از این پس نوبت اینترنتی پزشکان مربوطه را از طریق سامانهhttp://nobat.mums.ac.ir  رزرو  و مبلغ ویزیت را نیز از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بیماران دارای مشکلات چشمی به پیگیری های مستمر و منظم در بازه های زمانی ماهانه نیاز دارند، پس از اولین معاینه  برای مراجعات بعدی نیاز  به اخذ نوبت از طریق تلفنی یا اینترنتی نیست و توسط سیستم تعریف شده در درمانگاه ها  به آنها نوبت داده می شود.

رییس بیمارستان تخصصی چشم پزشکی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه مرکز آموزشی درمانی پژوهشی خاتم الانبیا(ص) بعنوان تنها مرکز تخصصی دولتی چشم پزشکی در شرق کشور  به شمار می رود اظهار کرد: این مرکز با 71 تخت مصوب و دارا بودن بخش های اورژانس، بستری، جراحی و واحدهای لیزر لیزیک کلینیک نوزادان نارس  (rop)، واحد پاراکلینیک و بینایی سنجی سالانه به بیش از 250 هزار بیمار خدمات تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی را با کیفیت مطلوب و بهره گیری ا ز اساتید برجسته هیات علمی و دستیاران چشم پزشکی ارائه می دهد.

اخذ نوبت به طریق تلفنی و اینترنتی می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران گردیده و از شلوغی و ازدحام در محل بیمارستان جلوگیری نماید.

اورژانس بیمارستان در 24 ساعت شبانه روز و ایام تعطیل آماده پاسخگویی به  مراجعین  با مشکلات اورژانس چشم می باشد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار