بازدید معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از شبکه بهداشت و درمان درگز

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در شهرستان درگز، ضمن بررسی روند ارائه خدمات ، تاسیسات و زیر ساخت های بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان را مورد بازدید قرار داد.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی به همراه جمعی از مدیران معاونت درمان دانشگاه با حضور در بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) ضمن بررسی روند ارائه خدمات، از بیماران بستری در این مرکز نیز عیادت کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین از پروژه های در حال اجرا این مرکز شامل مرکز زیست پزشک و تاسیسات زیر بنایی بازدید کرد و در جریان پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

دکتر بدیعی با بیان اینکه ایجاد واحدهای زیست پزشک برای اسکان پزشکان متخصص به ویژه در مناطق کم برخوردار از برنامه های مهم این معاونت به شمار می رود اظهار کرد: در این راستا یک واحد زیست پزشک به منظور مقیم شدن پزشکان متخصص در این شهرستان در مدت کوتاهی ساخته شده است و بزودی با اعزام متخصصین جدید به این شهرستان آماده بهره برداری خواهد شد.

با اختصاص 560 میلیون تومان اعتبار Tدیگ های بخار مورد نیاز در بیمارستان امام خمینی (ره) خریداری و نصب شده است که بزودی به بهره برداری خواهد رسید.

بهسازی تصفیه خانه بیمارستان امام خمینی(ره) از دیگر پروژه های در حال اجرای این مرکز است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.