معاون درمان؛ دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناطق کم برخوردار نگاه ویژه ای دارد

  • PDF

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه این دانشگاه نگاه ویژه ای به مناطق کم برخوردار دارد خاطر نشان کرد: به طور حتم با مشارکت و حمایت مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی،ضمن رفع مشکلات حوزه سلامت، خدمات بهداشتی و درمانی نیز ارتقاء می یابد.

به گزارش وب دا، دکتر شاپور بدیعی در نشست با مسئولان شهرستان درگز با بیان اینکه هفت پزشک متخصص برای ارائه گسترش خدمات به شهرستان درگز اعزام شده اند و در حال حاضر تعداد پزشکان متخصص این شهرستان به 15 نفر رسیده است خاطر نشان کرد: تلاش می شود در سال جاری کیفیت خدمات در بیمارستان امام خمینی (ره)  در راستای توسعه خدمات رسانی به مردم منطقه ارتقاء یابد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در حال حاضر محور خلیل آباد، بردسکن و کاشمر به یکی از محورهای نمونه در حوزه درمان کشور تبدیل شده است تصریح کرد: تلاش می شود در شهرستان درگز نیز با اعزام پزشکان متخصص و توسعه زیر ساخت های بیمارستان امام خمینی(ره) شرایط این منطقه نیز در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ارتقاء یابد و مردم منطقه نیز بیش از پیش از خدمات بهره مند شوند.

دکتر بدیعی با اشاره به اختصاص دو پانسیون ویژه پزشک در این شهرستان و اجرای پروژه در مدت سه ماه اظهار کرد: با حمایت معاونت توسعه مدیریت و منابع تجهیز این پروژه ها نیز به زودی و تا زمان اعزام پزشکان متخصص جدید آماده شود.

وی ضمن قدردانی از خیر حوزه سلامت در ساخت کلینیک ویژه در این شهرستان، از اختصاص 100 میلیون تومان اعتبار به منظور توسعه اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) خبر داد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جمعی از مدیران مجموعه با حضور در شهرستان درگز، ضمن بررسی روند ارائه خدمات ، تاسیسات و زیر ساخت های بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان را مورد بازدید قرار داد.

دکتر شاپور بدیعی همچنین با حضور در بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) ضمن بررسی روند ارائه خدمات، از بیماران بستری در این مرکز نیز عیادت کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین از پروژه های در حال اجرای این مرکز شامل مرکز زیست پزشک و تاسیسات زیر بنایی بازدید کرد و در جریان پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.