کسب رتبه نخست کشوری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ارائه خدمات و همکاری با بیمه سلامت

  • PDF

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه نخست کشور در ارائه خدمت و همکاری با سازمان بیمه سلامت و اقدامات زیر بنایی در این حوزه شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا ضمن تبریک کسب این عنوان اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال های اخیر با برنامه ریزی و تلاش های انجام شده، الکترونیکی شدن اسناد بیماران  بستری و ارسال به سازمان های بیمه گر را به اجرا در آورده است و در این زمینه یکی از دانشگاه های پیشرو در کشور محسوب می شود.

وی صرفه جویی در مصرف کاغذ، سرعت و دقت در انتقال اسناد و افزایش سرعت در تعیین تکلیف حساب ها و اسناد را از جمله مزایای این طرح برشمرد و گفت: اجرای این اقدامات موجب صرفه جویی 120 میلیارد ریالی شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: با الکترونیکی شدن ارسال اسناد به بیمه، ضمن جلوگیری از بروز خطادسترسی به اطلاعات خدمات پزشکی و اقداماتی که برای بیماران انجام می شود امکان پذیر شده است.

دکتر بدیعی با بیان اینکه این اقدام زیر بنایی، زمینه را برای اجرای پروژه های مهم دیگر فراهم نموده است از تمامی حوزه هایی که در کسب این عنوان سهیم بوده اند اعم از هیات رییسه دانشگاه، معاونت توسعه مدیریت و منابع ، حوزه اقتصاد درمان معاونت درمان و بیمارستان ها قدردانی کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظها رکرد: معاونت درمان دانشگاه ابتکارات متنوعی را در کارنامه خود دارد که از جمله آن می توان به کارنامه عملکرد پزشکان، مانیتورینگ درمان و برنامه ریزی های دراز مدت در بار بیماری ها  اشاره کرد.

دکتر بدیعی اظهار کرد: کسب این رتبه ضمن ایجاد انگیزه برای ارائه خدمات بیشتر به مجاوران و زائران بارگاه منور حضرت رضوی، می تواند برای دیگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز به عنوان الگویی در حوزه درمان باشند .

در همایش آیین نکوداشت هفته بیمه سلامت که با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان و مدیران ارشد کشوری برگزار شد از معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تقدیر به عمل آمد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.