راه اندازی بخش های رادیولوژی و دندانپزشکی در کلینیک ویژه سیدی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مرکز تخصصی قلب کلینیک ویژه‌ی مستقل سیدی با دستگاه اکو و تعرفه‌ی دولتی راه‌اندازی شدرییس هیأت مدیره‌ی کلینیک ویژه‌ی تخصصی و فوق تخصصی مستقل سیدی از راه اندازی بخش های رادیولوژی و دندانپزشکی در این مرکز خبر داد و اظهار کرد: تمامی خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی این مرکز بر اساس تعرفه های دولتی ارائه می شود.

جواد جهانی مهر درگفتگو با وب دا خاطر نشان کرد: بخش رادیولوژی کلینیک ویژه سیدی خدماتی همچون رادیولوژی ساده و رنگی، ماموگرافی، سونوگرافی و رادیوگرافی فک و دهان را به مراجعین ارائه می دهد.

وی با بیان اینکه بخش فیزیو تراپی این مرکز نیز آماده خدمات رسانی به مردم است افزود: بخش دندانپزشکی این مرکز نیز که در راستای گسترش خدمات به مردم منطقه در قالب هشت یونیت راه اندازی شده است و بر اساس تعرفه های دولتی به بیماران خدمات ارائه می دهد.

رییس هیأت مدیره‌ی کلینیک ویژه‌ی تخصصی و فوق تخصصی مستقل سیدی با بیان اینکه کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدی در یک منطقه‌ی بزرگ، محروم و پرجمعیت مشهد احداث و فعال شده است خاطر نشان کرد: در این کلینیک، در حال حاضر نزدیک به ۳۳ پزشک متخصص و ۷ پزشک فوق تخصص، به صورت روزانه بیماران را ویزیت می‌کنند.

جهانی مهر خاطر نشان کرد:  در این کلینیک بخشهای پزشک عمومی ،اکوکاردیوگرافی،آزمایشگاه و اندوسکپی فعال و به بیماران خدمات ارائه می دهد.

جواد جهانی مهر با اشاره به فعالیت واحد تخصصی قلب کلینیک‌ویژه مستقل سیدی، در نیمه نخست سال جاری تصریح کرد: با نصب و راه اندازی دستگاه اکوکاردیوگرافی و حضور پزشکان متخصص قلب در این کلینیک بیماران در آستانه‌ی سکته‌ی قلبی و سایر بیماری های مرتبط شناسایی و درمان می شوند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.