استقرار آمبولانس های اورژانس 115 در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

  • PDF

آمادگی اورژانس 115دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای مقابله با ویروس کرونامدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به آماده باش تمامی پایگاه ها اورژانس 115 در روز 22 بهمن گفت: در مسیر راهپیمایی نیز 6 آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس و یک موتور آمبولانس استقرار خواهد داشت.

دکتر رضا وفایی نژاد با اشاره به اقدامات فوریت های پزشکی در روز 22 بهمن  در گفتگو با وب دا گفت: همچون برنامه های گذشته به منظور امداد رسانی به موقع به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی پیش بینی های لازم برای راهپیمایی روز 22 بهمن ماه که ازدحام جمعیت زیاد می باشد انجام شده است.

وی افزود: در روز 22 بهمن از ساعت 7 صبح تا پایان مراسم راهپیمایی در مسیر راهپیمایی منتهی به حرم مطهر تعداد شش آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس و یک موتور آمبولانس استقرار خواهند داشت.

دکتر وفایی نژاد با اشاره به اینکه در این روز تمام پایگاه ها و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بصورت آماده باش هستند، اظهار کرد: در این روز نظارت مستقیم بر روند انجام ماموریتهای پایگاه ها توسط حوزه مدیریت حوادث انجام خواهد شد.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین اذعان کرد: حضور کارشناس اورژانس 115 در مرکز کنترل ترافیک شهرداری مشهد جهت مدیریت و راهبری آمبولانس اورژانس 115 در حوزه ترافیک شهر از دیگر برنامه هایی است که در دستور کار قرار گرفته است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.