اطلاعیه: پذیرش بیماران در بیمارستان دکتر شریعتی تنها از طریق نظام ارجاع صورت می گیرد

  • PDF

بر اساس اعلام کارگروه اطلاع رسانی عمومی بیماری COVID‏-19 دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پذیرش بیماران مشکوک و یا مبتلا به ویروس کووید -19( کرونا) در بیمارستان ریفرال دکتر شریعتی تنها از طریق نظام ارجاع و دارا بودن فرم MCMC صورت می گیرد.

به گزارش وب دا، در این اطلاعیه آمده است، در حال حاضر 9 مرکز جامع خدمات سلامت برای ارائه خدمات به بیمارانی که دارای علائم ابتلا به ویروس کووید -19 هستند در سطح شهر در نظر گرفته شده است و شهروندان برای بررسی وضعیت سلامتی خود در ابتدا باید به این مراکز و یا دیگر کلینیک ها و درمانگاه های سطح شهر مراجعه کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است، افراد در این مراکز بر اساس چک لیست هایی مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت دارا بودن علائم به سطح دو ارجاع داده می شوند.

در این اطلاعیه از مردم خواسته شده است از حضور در بیمارستان دکتر شریعتی که برای بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا در نظر گرفته شده است پرهیز کنند و شرایط را برای ارائه خدمات مناسب به بیمارانی که نیازمند به رسیدگی تخصصی هستند مهیا نمایند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.