جهاد ادامه دارد/ گزارش تصویری از تلاش ایثارگرانه نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی

  • PDF

 تلاش بی وقفه کادرهای پزشکی، پرستاری، پرسنل و کارشناسان مراکز درمانی و اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی برای مهار و کنترل ویروس کووید-19 همچنان ادامه دارد.

به گزارش وب دا، بیش از  یک ماه است که کشورمان با شیوع ویروس کووید-19 مواجه شده است  و در طول این مدت پزشکان، پرستاران و پرسنل در حوزه های بهداشت و درمان با وجود اینکه از خطرها و آسیب‌های این ویروس مطلع بوده‌اند اما شجاعانه و فداکارانه با همان تجهیزاتی که در اختیار داشتند مشغول ارائه خدمت به مردم و رسیدگی به بیماران شدند و این روزها در خط مقدم نبرد با این ویروس قرار دارند.

پرسنل اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی مشهد از همان روزهای نخست شیوع ویروس کووید-19 همگام با سایر تیم های پزشکی و پرستاری برای حفظ سلامت مردم درسنگر مبارزه با کرونا قرار گرفتند و  این تلاش های جهاد گونه تنها با همکاری مردم و در خانه ماندن به ثمر می نشیند.

تصاویر زیر گوشه ای از تلاش های پرسنل فداکار اورژانس 115 است که به همت آقای علیشاهی مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به تصویر کشیده شده است.

 

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.