بازدید معاون درمان از پروژه های در حال ساخت بیمارستان قائم(عج) مشهد

  • PDF

با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رئیس بیمارستان قائم مشهد بازدید از پروژه های د رحال ساخت این مرکز  انجام شد.

در ابتدای این برنامه مسئولان دانشگاه به سرکشی از بخش ICU بیماران اعصاب و روان پرداخته و در جریان چگونگی روند کار در این بخش قرار گرفتند.

محمودی مشاور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکي مشهد در خصوص این پروژه به وب دا؛ گفت:بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته با توجه به تخصیص 24 تخت ICU در این بخش باید کار ساخت و ساز ساختمانی تا پایان بهمن ماه جاری به پایان برسد.

وی ادامه داد: در بخش ICU جدید، قرار شده است 17 تخت در اتاق جراحی اعصاب و 13 تخت در قسمت مقابل، جهت درمان بیماران در نظر گرفته شود .

دکتر مدقق معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پایان رسیدن کار ساختمانی این بخش تا یک ماه و نیم دیگر را حیاتی دانست و گفت: جهت دریافت اقلام تجهیز تخت‌های ICU باید کمتر از دو ماه آینده کار ساخت این بنا به پایان برسد.

در ادامه، بازدید از بخش سی تی اسکن سابق بیمارستان قائم(عج) و تغییر کاربری این بخش  به اتاق عمل جراحی اعصاب و روان انجام شد.

دکتر داستانی رييس بيمارستان قائم(عج) در اين زمينه گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته چهار اتاق عمل جراحی اعصاب و روان و یک اتاق عمل نورو اینترونشن( جراحی آمبولي های مغزی) در این بخش ایجاد خواهد شد.

در ادامه ،بازدید از پروژه‌های در حال ساخت بیمارستان قائم(عج) به بخش بستری بیماران اعصاب و روان رسیده که دکتر داستانی روند رو به رشد این بخش را سه ماه جلوتر از برنامه ریزی‌های صورت گرفته دانست و افزود: ما تمام تلاش خود را انجام  می دهیم تا تمامی پروژه های بیمارستان در حال ساخت تا پایان بهمن ماه جاری به بهره برداری برسد.

طرح توسعه زایشگاه بیمارستان قائم(عج) از ديگر طرحهاي در حال ساخت اين مرکز بود که توسط معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد مورد بازديد قرار گرفت،اين طرح در فضای 420 متر در حال اجراست.

بر اساس نظر مسئول پروژه با توجه به دریافت اعتبارات لازم، این طرح نیز تا بهمن ماه جاری به پایان خواهد رسید.