برگزاری نخستین دوره تخصصی تربیت مربی خانواده

  • PDF

نخستین دوره‌ی تخصصی تربیت مربی خانواده ویژه امامان جماعت و مبلغین دانشگاه های خراسان رضوی، از دیماه سال جاری تا خرداد 97 هر هفته، روزهای پنجشنبه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در این دوره‌ی شش ماهه که از سوی مرکز خشت اول وابسته به ستاد ازدواج دانشجویی استان و واحد تبلیغات خراسان رضوی برگزار می شود، مباحث در قالب جلسات 6 ساعته و در سه بخش آموزشی، پژوهشی و کارورزی، با هدف توانمندسازی ائمه جماعات و مبلغین دانشگاه های استان جهت ارائه مشاوره و آگاه سازی مراجعان در موضوعات مرتبط با خانواده ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ نخستین کارگاه آموزشی این دوره‌ی تخصصی، پنجشنبه 14 دیماه با حضور حجت الاسلام عدالتیان در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

 پیش از آغاز این کارگاه آموزشی حجت الاسلام حسینی زهان مديركل فرهنگي- تبليغي دفترتبليغات اسلامي خراسان رضوي و حجت الاسلام مجیدی مدیر ستاد ازدواج دانشجویی استان خراسان رضوی توضیحاتی را در خصوص فرایند برگزاری دوره و موضوعات پیش بینی شده در آن بیان کردند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار