حضورجهادی جمعی از دانشجویان مجتمع آموزش عالی سلامت کاشمر در منطقه زلزله زده سر پل ذهاب

  • PDF

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از حضور داوطلبانه و جهادی جمعی از دانشجویان پرستاری مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان کاشمر در قالب تیم امدادی بسیج جامعه پزشکی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد جواد یزدانی اظهار داشت: تعداد 9 نفر از دانشجویان مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان کاشمر در حرکتی جهادی و داوطلبانه در قالب تیم امدادی بسیج جامعه پزشکی  با حضور در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب خدمات امدادی و بهداشتی درمانی به مردم این منطقه ارائه  نمودند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: این دانشجویان پس از امتحانات پایان ترم ،تصمیم گرفتندتعطیلات میان ترم خود راصرف حضور در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب و ارائه خدمت به مردم آسیب دیده این منطقه نمایند.

وی با آرزوی موفقیت و سلامتی این دانشجویان بسیجی گفت: این دانشجویان که از بهترین  و دغدغه مند ترین دانشجویان این مجتمع می باشند به جای اینکه  تعطیلات خود را صرف تفریح و استراحت نمایند با حضور در هوای سرد منطقه زلزله زده و ابراز همدردی با آسیب دیدگان، حس همدلی و نوع دوستی را به نحو احسن نشان دادند.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.